Trac Sivas 2019 yılı iftar proğramı gerçekleştirildi..

Geleneksel Trac Sivas İftar proğramı

2019 yılı Geleneksel Trac Sivas İftar proğramı, Paşabahçe mesire alanında gerçekleştirildi. Amatör telsiz camiasından 22 arkadaşımınızın katılımıyla gerçekleşen iftar proğramına, AFAD Sivas İl müdürü sayın Nazif Ekinci, Afad Eğitim uzmanı Kemal Demetçiçek ve AFAD Bilgi İşlem Şube müdür vekili Murat Altunhan  ‘da katılarak bizleri onurlandırdı…

Trac Sivas olarak, amatör arkadaşlarımızla birlik ve beraberliğimizi artırmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar proğramında, dostluk, beraberlik ve kardeşlik duygularımız daha da arttı..

İftar proğramımız, yine kendisi amatör olan Mitat Zencir hocamız’ın  ve Kemal Demetçiçek bey’in kanun ve bağlama çalmaları ile hep birlikte söylenen türküler ve şarkılar eşliğinde, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti . 

Afad İl Müdürü Nazif Ekinci bey tarafından, Trac Sivas şubesine Teşekkür Belgesi sunulması ve toplu fotoğraf çekimi ile iftar proğramımız sona erdi.

Sivas Trac olarak iftarımıza katılan yada mazeretleri nedeniyle katılamayıp, kalben yanımızda olan tüm amatör arkadaşlara , birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesi dilekleri ile teşekkür ediyoruz. 73

Trac Sivas Şube…. YM7KSI

Sivas . 22-05-2019